Uudised

“IAM Research 2024: Patent 1000” tunnustas KÄOSAAR patendibürood ja patendivolinikke

IAM Research 2024 on nimetanud patendibürood KÄOSAAR ühena maailma juhtivatest patendibüroodest, sealjuures eraldi ära märkidesmeie patendivolinikke Kristiina Aasnat ja Adrien Renaudot.

Kristiina Aasna on Patendibüroo KÄOSAAR partner ja patendivolinik, kes on töötanud intellektuaalse omandi (IO) valdkonnas 16 aastat ja on spetsialiseerunud IT-alaste ning elektroonika ja mehaanikaalaste leiutiste õiguskaitsele. Lisaks tegeleb Kristiina kasulike mudelite koostamise, patendiotsingute ning leiutiste uudsuse kontrolli ja patendistaatuse otsingute läbiviimisega ning patentide kehtivusaegade pikendamiste ja patendiõiguste üleminekutega.

Adrien Renaudo on Euroopa patendivolinik, kes on spetsialiseerunud keemia, meditsiini ning biotehnoloogia valdkonna Euroopa patenditaotluste ja rahvusvaheliste patenditaotluste õiguskaitsele. Enne Patendibürooga KÄOSAAR liitumist töötas Adrien 3 aastat ühes Prantsusmaa juhtivas patendibüroos Becker & Associés. Adrien nõustab ja abistab kliente nende leiutiste kaitsmisel üle kogu maailma. Ta viib läbi patentsuse ja tegevusvabaduse uuringuid, hindamaks leiutiste potentsiaali. Ta on ka väga kogenud Euroopa ja rahvusvaheliste patenditaotluste koostamises ning nende menetlemises. Lisaks on Adrien läbinud edukalt suurepäraste tulemustega pool aastat kestnud koolitusprogrammi ning saanud diplomi Euroopa patendivaidluste kursuse läbimise kohta, olles nüüd Ühtse patendikohtu kvalifitseeritud Euroopa patendivolinik.

IAM Patent 1000 Analytics annab turuülevaate juhtivatest IO ettevõtetest, kombineerides mahukad klientide tagasisideandmed ekspertide hinnangutega.

Tagasi

KÄOSAARE patendivolinikud pakuvad IP Scan ja ...

Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Amet (EUIPO) on juba mitmendat aastat vahendanud väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele intellektuaalomandi registreerimise...

Leiutamisest ja leidlikkusest

Kui möödunud nädalavahetusel sai Maamessil imetleda erinevaid põllutöömasinaid, siis on olnud aegu, kui maaharimine pole alati olnud...